Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Duvanište (RS)

Zmaja od Noćaja 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Beograd Šabac 08:09
Lastra Beograd Šabac 08:43
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:00
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 09:49
Lastra Ljubovija Šabac 10:07
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 10:39
Banbus Beograd Šabac 10:44
Lastra Novi Sad Šabac 12:19
Raketa AB Loznica Šabac 13:02
Banbus Krupanj Šabac 13:31
Lastra Beograd Šabac 13:53
Lastra Ljubovija Šabac 14:07
Raketa AB Loznica Šabac 15:08
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:46
Raketa AB Loznica Šabac 16:46
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 17:10
Raketa AB Beograd Šabac 17:12
Raketa AB Beograd Šabac 17:42
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:46
Lastra Ljubovija Šabac 17:56
Mačva Expres Loznica Šabac 18:35
Raketa AB Jarak Šabac 19:28
Raketa AB Loznica Šabac 19:38
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:46
Duga Beograd Šabac 20:47
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.