Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Gladnoš (Maradik) (RS)

Novosadski put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:53
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 15:46
Jugoprevoz Kruševac Beograd Zemun (Beograd) 15:58
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 16:50
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 17:54
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 20:22
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 05:35
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 06:20
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 06:23
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 06:53
Lasta Subotica Beograd 07:55
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 07:56
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 08:46
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 09:17
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 10:14
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:28
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:53
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 15:46
Jugoprevoz Kruševac Beograd Zemun (Beograd) 15:58
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 16:50
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 17:54
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 20:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.