Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Ćatin put@B - Gorić kod Valjeva (RS)

Naselje Gorić bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 07:49
Lasta Popučke 07:51
Lasta Popučke 07:51
Lasta Valjevo Popučke 07:53
Lastra Lazarevac Popučke 07:56
Lasta Popučke Valjevo 08:01
Lasta Valjevo 08:04
Europa Bus Beograd Popučke 08:07
Lasta Valjevo 08:19
Europa Bus Popučke Valjevo 08:27
Lasta Popučke Valjevo 08:27
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 08:33
Lastra Valjevo Popučke 08:38
Europa Bus Valjevo Popučke 08:38
Alko Turs Lajkovac Valjevo 08:42
Lasta Popučke 08:51
Lasta Popučke 08:51
Lasta Valjevo 09:04
Europa Bus Popučke Valjevo 09:27
Lasta Popučke Valjevo 09:27
Alko Turs Klinci Valjevo 09:29
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 09:33
Europa Bus Popučke Valjevo 09:39
Lasta Popučke Valjevo 09:39
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 09:49
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.