Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

II@A - Gorić kod Valjeva (RS)

Beogradski put bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Popučke 05:39
Lasta Valjevo 06:06
Europa Bus Popučke Valjevo 06:26
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 06:34
Lasta Popučke 06:44
Lastra Valjevo Lajkovac 06:50
Lasta Valjevo Umka 06:51
Lasta Popučke Valjevo 06:59
Lasta Valjevo 07:06
Lasta Beograd Lajkovac 07:07
Lasta Babina Luka Popučke 07:08
Lasta Sedlari Valjevo 07:21
Europa Bus Popučke Valjevo 07:26
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 07:34
Europa Bus Popučke Valjevo 07:38
Lasta Popučke 07:49
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 07:50
Lasta Popučke Valjevo 08:04
Lasta Valjevo 08:06
Europa Bus Beograd Lajkovac 08:06
Lasta Valjevo 08:21
Lasta Valjevo Popučke 08:22
Europa Bus Popučke Valjevo 08:26
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 08:34
Lastra Valjevo Lajkovac 08:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.