Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

II@A - Gorić kod Valjeva (RS)

Beogradski put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Valjevo Popučke 06:50
Lasta Valjevo Umka 06:51
Lasta Popučke Valjevo 06:59
Lasta Popučke Valjevo 06:59
Europa Bus Valjevo 07:00
Lasta Valjevo 07:00
Lasta Valjevo 07:06
Lasta Valjevo 07:06
Lasta Dupljaj Popučke 07:08
Lasta Jovanja Valjevo 07:09
Lasta Balinović Valjevo 07:09
Lasta Sedlari Valjevo 07:21
Lasta Sedlari Valjevo 07:21
Europa Bus Popučke Valjevo 07:26
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 07:34
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 07:34
Europa Bus Popučke Valjevo 07:38
Lasta Popučke 07:49
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 07:50
Lastra Lazarevac Popučke 07:54
Lasta Valjevo Popučke 07:54
Lasta Popučke Valjevo 07:59
Lasta Popučke Valjevo 07:59
Lasta Valjevo 08:06
Lasta Valjevo 08:06
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.