Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Igralište@A - Izvor kod Paraćina (RS)

Zaječarski put 89
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Euro Lin Beograd Jagodina 03:47
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 05:50
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 08:20
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 10:12
Euro Lin Zaječar Jagodina 10:34
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 14:53
Euro Lin Beograd Paraćin 16:12
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 18:53
Bortravel Bor Kruševac 19:08
Euro Lin Zaječar Beograd 19:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.