Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

4 - Raskrsnica@B - Jarak (RS)

Moše Pijade 70
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Duga Loznica Šabac 05:58
Lastra Beograd Šabac 09:20
Lastra Ljubovija Šabac 09:30
Duga Šabac Platičevo 11:35
Lastra Novi Sad Šabac 13:04
Lastra Ljubovija Šabac 13:30
Lastra Beograd Šabac 14:30
Mega Bus 014 Valjevo Sremska Kamenica 15:42
Raketa AB Loznica Šabac 15:47
Lastra Ljubovija Šabac 17:11
Lastra Ljubovija Šabac 17:30
Lastra Beograd Šabac 19:20
Raketa AB Loznica Šabac 20:36
Duga Loznica Šabac 05:58
Master Bus Grabovci Platičevo 06:34
Master Bus Ruma Platičevo 06:59
Raketa AB Šabac Platičevo 07:55
Lastra Beograd Šabac 09:20
Lastra Ljubovija Šabac 09:30
Master Bus Grabovci Platičevo 10:45
Duga Šabac Platičevo 11:35
Lastra Novi Sad Šabac 13:04
Raketa AB Loznica Šabac 13:05
Master Bus Ruma Platičevo 13:09
Master Bus Ruma Platičevo 13:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.