Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dumača raskršće@A - Jelenča (RS)

Beogradska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Eko Tours Šabac Lojanice 05:33
Duga Mrđenovac Mišar 05:45
Mačva Expres Mišar Šabac 05:46
Mis Miki Turs Šabac Cerovac kod Šapca 05:50
Mis Miki Turs Korman kod Šapca Cerovac kod Šapca 06:06
Mačva Expres Štitar Šabac 06:14
Banbus Pančevo Beograd 06:19
Mačva Expres Mišar Šabac 06:37
Mačva Expres Mišar Šabac 06:41
Duga Šabac Mišar 06:45
Mis Miki Turs Šabac Cerovac kod Šapca 06:50
Mačva Expres Jevremovac Šabac 06:53
Mačva Expres Štitar Šabac 07:04
Mačva Expres Mišar Šabac 07:31
Lasta Novi Sad Sremska Kamenica 08:18
Mačva Expres Štitar Šabac 08:19
Mačva Expres Mišar Šabac 08:51
Mačva Expres Štitar Šabac 09:39
Mega Bus 014 Novi Sad Sremska Kamenica 09:42
Mačva Expres Mišar Šabac 12:16
Mačva Expres Štitar Šabac 12:44
Eko Tours Valjevo Koceljeva 14:06
Mačva Expres Mišar Šabac 14:46
Mačva Expres Mišar Šabac 14:47
Mačva Expres Jevremovac Šabac 15:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.