Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dumača raskršće@A - Jelenča (RS)

Beogradska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Eurotrans Tours Valjevo Koceljeva 12:37
Sava Ekspres Majur kod Šapca Mišar 12:37
Mačva Expres Štitar Šabac 12:44
Eko Tours Matijevac Lojanice 12:50
Sava Ekspres Debrc Šabac 12:50
Eurotrans Tours Šabac Lojanice 12:53
Duga Šabac Mišar 12:55
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 13:05
Mis Miki Turs Korman kod Šapca Cerovac kod Šapca 13:06
Eko Tours Šabac Koceljeva 13:19
Mačva Expres Orašac kod Šapca Šabac 13:36
Mačva Expres Mišar Šabac 13:52
Mis Miki Turs Šabac Cerovac kod Šapca 14:04
Sava Ekspres Debrc Šabac 14:05
Duga Mrđenovac Mišar 14:05
Eko Tours Valjevo Koceljeva 14:06
Eko Tours Šabac Lojanice 14:13
Mačva Expres Štitar Šabac 14:14
Mis Miki Turs Korman kod Šapca Cerovac kod Šapca 14:16
Mačva Expres Jevremovac Šabac 14:18
Mačva Expres Mišar Šabac 14:46
Mačva Expres Mišar Šabac 14:46
Mačva Expres Mišar Šabac 14:47
Duga Šabac Mišar 15:00
Mačva Expres Bogosavac Šabac 15:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.