Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dumača raskršće@A - Jelenča (RS)

Beogradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Eurotrans Tours Vladimirci Lojanice 14:00
Eko Tours Valjevo Koceljeva 14:06
Banbus Krupanj Beograd 15:17
Eurotrans Tours Šabac Lojanice 15:22
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 15:35
Lasta Valjevo Sremska Kamenica 15:37
Eurotrans Tours Šabac Koceljeva 16:13
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 16:51
Banbus Beograd Obrenovac 18:20
Sava Ekspres Majur kod Šapca Skupljen 19:39
Eko Tours Šabac Koceljeva 19:54
Eko Tours Koceljeva Lojanice 20:06
Banbus Krupanj Obrenovac 22:52
Eko Tours Šabac Lojanice 05:33
Eko Tours Valjevo Koceljeva 06:05
Banbus Pančevo Beograd 06:19
Sava Ekspres Majur kod Šapca Skupljen 06:37
Eurotrans Tours Šabac Lojanice 07:04
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 07:16
Lasta Novi Sad Sremska Kamenica 08:18
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 08:20
Eurotrans Tours Šabac Lojanice 08:23
Eurotrans Tours Šabac Lojanice 09:01
Eko Tours Šabac Koceljeva 09:10
Sava Ekspres Šabac Skupljen 09:31
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.