Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dumača raskršće@A - Jelenča (RS)

Beogradska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Eko Tours Šabac Lojanice 18:49
Mačva Expres Štitar Šabac 18:59
Eko Tours Koceljeva Šabac 19:05
Sirmiumbus Valjevo Šabac 19:35
Sava Ekspres Majur kod Šapca Skupljen 19:39
Mačva Expres Mišar Šabac 19:46
Eko Tours Šabac Koceljeva 19:54
Eko Tours Koceljeva Lojanice 20:06
Duga Mrđenovac Mišar 20:10
Sava Ekspres Debrc Šabac 20:15
Mačva Expres Štitar Šabac 20:19
Mis Miki Turs Korman kod Šapca Cerovac kod Šapca 20:26
Mačva Expres Mišar Šabac 20:46
Duga Šabac Mišar 21:10
Mačva Expres Štitar Šabac 21:14
Mačva Expres Mišar Šabac 21:46
Mačva Expres Mišar Šabac 21:57
Mačva Expres Štitar Šabac 22:14
Mačva Expres Jevremovac Šabac 22:18
Mačva Expres Mišar Šabac 22:46
Banbus Krupanj Umka 22:52
Mačva Expres Štitar Šabac 23:14
Eko Tours Šabac Lojanice 05:33
Duga Mrđenovac Mišar 05:45
Mačva Expres Mišar Šabac 05:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.