Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@B - Jevremovac (RS)

Pocerska 103
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Mačva Expres Miloševac kod Šapca Varna 05:02
Duga Mišar Šabac 05:24
Duga Maovi 05:41
Banbus Pančevo Beograd 06:04
Duga Šabac 06:04
Duga Mišar Šabac 06:14
Mačva Expres Šabac Varna 06:18
Duga Šabac Varna 06:24
Duga Bukor Varna 06:26
Mačva Expres Miloševac kod Šapca Varna 06:42
Duga Nakučani kod Šapca Varna 06:43
Duga Pocerski Pričinović Šabac 06:54
Feniks G&Z Novi Sad Šabac 07:14
Duga Mišar Šabac 07:24
Mačva Expres Šabac Varna 07:58
Duga Šabac Varna 08:02
Duga Pocerski Pričinović Šabac 08:24
Duga Šabac Varna 08:29
Duga Pocerski Pričinović Šabac 09:24
Duga Pocerski Pričinović Šabac 10:24
Duga Bukor Varna 10:31
Mačva Expres Miloševac kod Šapca Varna 10:42
Duga Maovi 11:11
Duga Pocerski Pričinović Šabac 11:24
Duga Šabac 11:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.