Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Školski trg@A - Kanjiža (RS)

Damjanićeva bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Bečej Palić 15:10
Lasta Beograd Zrenjanin 15:16
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 15:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 16:22
Subotica Trans Subotica Palić 18:04
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:30
Lasta Subotica Zrenjanin 10:09
Autoprevoz Kikinda Subotica Palić 13:34
Subotica Trans Bečej Palić 15:10
Lasta Beograd Zrenjanin 15:16
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 15:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 16:22
Subotica Trans Subotica Palić 18:04
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.