Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Trg Glavni@B - Kanjiža (RS)

Školski trg bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Subotica Palić 04:42
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:00
Subotica Trans Novi Kneževac 05:33
Enka Putnički Velebit Vojvoda Zimonjić 05:40
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 05:41
Subotica Trans Subotica Palić 06:01
Enka Putnički Novi Sad Bečej 06:15
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 06:25
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 06:30
Subotica Trans Subotica Palić 06:41
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 06:45
Enka Putnički Velebit Vojvoda Zimonjić 06:45
Subotica Trans Subotica Palić 06:53
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 06:56
Severtrans Senta Segedin Bečej 07:27
Severtrans Senta Segedin Horgoš 07:27
Subotica Trans Subotica Palić 08:05
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 09:10
Subotica Trans Subotica Palić 09:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 09:47
Enka Putnički Novo Selo kod Kanjiže Orom 10:00
Enka Putnički Novi Kneževac 10:50
Subotica Trans Novi Kneževac Palić 10:51
Severtrans Senta Novi Sad Senta 11:15
Severtrans Senta Senta Novi Kneževac 11:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.