Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

II Centar@A - Kljajićevo (RS)

Moše Pijade 46
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 17:00
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 17:11
Autoprevoz Kikinda Sombor Bečej 17:35
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 18:13
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 18:15
Severtrans Sombor Telečka Čonoplja 18:19
Severtrans Sombor Sombor Čonoplja 18:56
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bečej 19:05
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 19:15
Severtrans Sombor Telečka Čonoplja 19:59
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 20:15
Severtrans Sombor Apatin Novi Sad 20:15
Severtrans Sombor Sombor Čonoplja 20:31
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 21:22
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 22:17
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 23:02
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 00:43
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 04:13
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 05:13
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 05:59
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:35
Severtrans Sombor Sombor 07:00
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 07:59
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 08:00
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.