Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Kokin Brod (RS)

Magistralni put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 02:25
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:59
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 03:40
Niš ekspres Niš Kruševac 06:20
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Čačak 06:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 07:29
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 07:35
Vihor Travel Zlatibor Prijepolje 08:00
Lepenica Trans Prijepolje Požega 09:25
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:55
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 10:37
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:55
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 11:48
Stup Vršac Vršac Beograd 12:45
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 13:55
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 14:22
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 14:25
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 15:17
Pupd Janjušević Priboj Prijepolje 16:00
Lepenica Trans Zlatibor Negbina 16:10
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 16:25
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 16:50
Vihor Travel Brodarevo Nova Varoš 17:38
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 18:25
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 18:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.