Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Kolašin (ME)

Junaka Mojkovačke Bitke bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Čačak 02:10
Royal Travel Beograd Čačak 02:10
Jadran Ekspres Herceg Novi Čačak 03:00
Trans Jug Herceg Novi Čačak 03:00
Royal Travel Herceg Novi Čačak 06:20
Lasta Herceg Novi Čačak 06:20
Lasta Beograd Kraljevo 10:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:15
Jadran Ekspres Niš Kruševac 11:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Jadran Ekspres Bar Kruševac 18:10
Trans Jug Beograd Čačak 20:40
Jadran Ekspres Beograd Čačak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.