Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

GAS - Kolašin (ME)

Junaka Mojkovačke Bitke bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Herceg Novi Čačak 06:20
Lasta Herceg Novi Podgorica 06:20
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 06:20
Royal Travel Herceg Novi Užice 06:20
Lasta Beograd Kraljevo 10:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:15
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Trans Jug Beograd Čačak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Lasta Beograd Čačak 02:10
Royal Travel Beograd Čačak 02:10
Trans Jug Herceg Novi Čačak 03:00
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 04:25
Lasta Herceg Novi Čačak 06:20
Lasta Herceg Novi Podgorica 06:20
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 06:20
Royal Travel Herceg Novi Užice 06:20
Lasta Beograd Kraljevo 10:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:15
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Trans Jug Beograd Čačak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.