Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Kolašin (ME)

Junaka Mojkovačke Bitke bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Niš ekspres Bar Kruševac 18:10
Trans Jug Beograd Čačak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Jadran Line Kragujevac Čačak 23:05
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Čačak 23:05
Lasta Beograd Čačak 02:10
Royal Travel Beograd Čačak 02:10
Trans Jug Herceg Novi Čačak 03:00
Jadran Line Bar Čačak 03:20
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 03:20
Jadran Line Igalo Kraljevo 04:25
Lasta Herceg Novi Čačak 06:20
Royal Travel Herceg Novi Čačak 06:20
Lasta Beograd Kraljevo 10:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:15
Niš ekspres Niš Kruševac 11:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Niš ekspres Bar Kruševac 18:10
Trans Jug Beograd Čačak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Jadran Line Kragujevac Čačak 23:05
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Čačak 23:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.