Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Kolašin (ME)

Junaka Mojkovačke Bitke bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Trans Jug Beograd Čačak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Royal Travel Bijeljina Podgorica 21:50
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 22:19
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Trans Jug Beograd Užice 23:35
Trans Jug Herceg Novi Čačak 03:00
Trans Jug Herceg Novi Užice 03:30
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 03:50
Dangradprevoz Keković Ulcinj Prokuplje 04:16
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 04:25
Lasta Beograd Kraljevo 10:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 11:15
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Trans Jug Beograd Čačak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Royal Travel Bijeljina Podgorica 21:50
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 22:19
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Trans Jug Beograd Užice 23:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.