Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kružni tok@A - Konjevići (RS)

Bulevar Tanaska Rajića 365
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Beograd 09:12
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 09:35
Lasta Topola Gornji Milanovac 10:10
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 11:45
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 11:47
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 12:07
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 12:08
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:27
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:40
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 12:45
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:04
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:28
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 14:40
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:55
Autoprevoz Čačak Beograd 15:12
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:27
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:35
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:50
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 16:08
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:28
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 16:40
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 17:13
Autoprevoz Čačak Beograd Čačak 18:02
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 18:07
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.