Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Kružni tok@A - Konjevići (RS)

Bulevar Tanaska Rajića 365
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 17:50
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 18:07
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 18:09
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 18:25
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 19:27
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 20:20
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 20:25
Autoprevoz Čačak Čačak Ljig 20:46
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 21:27
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 22:47
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 22:59
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 05:25
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:08
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:10
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:27
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:27
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 07:25
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:28
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:38
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:55
Lasta Čačak Gornji Milanovac 08:42
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 08:46
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:06
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 09:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 10:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.