Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

SUP@B - Kraljevo (RS)

Vojvode Putnika bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 05:02
Autoprevoz Čačak Jarčujak 05:15
Autoprevoz Čačak Brezna kod Kraljeva Ribnica 05:42
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 05:48
Mirković prevoz Bresnica kod Čačka Mrčajevci 05:51
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 06:02
Autoprevoz Čačak Adrani Jarčujak 06:07
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Ratina 06:07
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 06:13
Autoprevoz Čačak Jarčujak Kovanluk kod Kraljeva 06:20
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 06:29
Autoprevoz Čačak Metikoš Ratina 06:35
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 06:40
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 06:47
Autoprevoz Čačak Jarčujak 07:00
Autoprevoz Čačak Adrani Jarčujak 07:07
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 07:16
Autoprevoz Čačak Kovanluk kod Kraljeva Ratina 07:22
Mirković prevoz Konarevo Mrčajevci 07:30
Autoprevoz Čačak Ratina Kovanluk kod Kraljeva 07:40
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:04
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 08:16
Autoprevoz Čačak Jarčujak Kovanluk kod Kraljeva 08:20
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:28
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.