Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Nova pijaca@A - Kruševac (RS)

Vidovsanska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Srndalje Mudrakovac 19:02
Jugoprevoz Kruševac Globoder Čitluk kod Kruševca 19:07
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Malo Golovode 19:10
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 19:12
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 19:17
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 19:18
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Parunovac 19:33
Jugoprevoz Kruševac Pasjak kod Kruševca Parunovac 19:42
Jugoprevoz Kruševac Veliki Šiljegovac Parunovac 19:47
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Parunovac 19:48
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 19:48
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 19:49
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 20:17
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 20:18
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Kruševca Mudrakovac 20:18
Jugoprevoz Kruševac Veliko Krušince Mudrakovac 20:32
Jugoprevoz Kruševac Parunovac 20:33
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Kruševca Mudrakovac 23:17
Jugoprevoz Kruševac Zlatari Mudrakovac 23:17
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 23:18
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Kruševca Mudrakovac 23:33
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Parunovac 05:12
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:17
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Kruševca Mudrakovac 05:18
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Parunovac 05:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.