Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Nova pijaca@A - Kruševac (RS)

Vidovsanska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Malo Golovode 14:10
Jugoprevoz Kruševac Lazarica 14:10
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Čitluk kod Kruševca 14:19
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Parunovac 14:33
Jugoprevoz Kruševac Koševi Čitluk kod Kruševca 14:37
Jugoprevoz Kruševac Globoder Čitluk kod Kruševca 14:38
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 14:40
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 14:42
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 14:43
Jugoprevoz Kruševac Gaglovo Čitluk kod Kruševca 14:44
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 14:47
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 14:49
Jugoprevoz Kruševac Aleksinac Aleksinački Rudnik 15:02
Eurocompass Stalać 15:05
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Malo Golovode 15:10
Jugoprevoz Kruševac Lazarica 15:10
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Čitluk kod Kruševca 15:16
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 15:17
Jugoprevoz Kruševac Zdravinje kod Kruševca Mudrakovac 15:17
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 15:18
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Čitluk kod Kruševca 15:19
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Kruševca Mudrakovac 15:23
Jugoprevoz Kruševac Zubovac Parunovac 15:23
Jugoprevoz Kruševac Zubovac Parunovac 15:23
Jugoprevoz Kruševac Lovci kod Kruševca Mudrakovac 15:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.