Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Nova pijaca@A - Kruševac (RS)

Vidovsanska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Parunovac 05:12
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:17
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Kruševca Mudrakovac 05:18
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Parunovac 05:28
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 05:32
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Parunovac 05:33
Jugoprevoz Kruševac Ribare kod Kruševca Parunovac 05:33
Jugoprevoz Kruševac Beograd Ćićevac 05:35
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 05:44
Jugoprevoz Kruševac Parunovac 05:48
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 05:48
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 06:02
Jugoprevoz Kruševac Srndalje Mudrakovac 06:02
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 06:03
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Malo Golovode 06:05
Jugoprevoz Kruševac Koševi Čitluk kod Kruševca 06:11
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Čitluk kod Kruševca 06:12
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Lazarica 06:13
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 06:17
Jugoprevoz Kruševac Veliki Šiljegovac Parunovac 06:17
Jugoprevoz Kruševac Parunovac 06:18
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Kruševca Mudrakovac 06:18
Jugoprevoz Kruševac Globoder Čitluk kod Kruševca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Mačkovac kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Parunovac 06:18
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.