Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Kuzmin kod Sremske Mitrovice (RS)

Vuka Karadžića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Semberija Transport Bijeljina Sremska Kamenica 18:40
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 18:55
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 21:45
Transprodukt Prijedor Novi Sad 00:10
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 00:10
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 04:35
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 05:50
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 08:03
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 08:35
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 08:35
Tempoturist Teslić Sremska Rača 08:35
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 09:00
Semberija Transport Novi Sad Sremska Kamenica 09:25
Tempoturist Beograd Sremska Rača 12:25
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 13:40
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 14:55
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 15:00
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 17:15
KOOP Tuzla Tuzla Sremska Mitrovica 17:35
Semberija Transport Bijeljina Sremska Kamenica 18:40
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 18:55
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 21:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.