Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lipnički Šor (RS)

Vere Blagojević bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Kozjak Lešnica kod Loznice 05:26
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 05:26
Raketa AB Jelav Lešnica kod Loznice 05:27
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 05:27
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 05:35
Raketa AB Beograd Šabac 05:35
Raketa AB Lešnica kod Loznice Jelav 05:37
Banbus Loznica Lozničko Polje 06:09
Banbus Klupci Lozničko Polje 06:11
Banbus Loznica Klupci 06:11
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 06:13
Raketa AB Loznica Jelav 06:18
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 06:20
Raketa AB Kozjak Lešnica kod Loznice 06:26
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 06:26
Raketa AB Jelav Lešnica kod Loznice 06:27
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 06:27
Banbus Loznica Lozničko Polje 06:34
Banbus Beograd Šabac 06:40
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 06:40
Raketa AB Lešnica kod Loznice Jelav 06:42
Banbus Klupci Lozničko Polje 07:01
Banbus Loznica Klupci 07:01
Raketa AB Lešnica kod Loznice Loznica 07:02
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 07:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.