Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@B - Loznica kod Valjeva (RS)

Beogradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Popučke 07:19
Lasta Beograd Umka 08:03
Lastra Lazarevac Popučke 08:12
Europa Bus Beograd Popučke 08:16
Lastra Valjevo Popučke 08:22
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:24
Europa Bus Valjevo Popučke 08:29
Europa Bus Beograd Popučke 10:16
Europa Bus Divčibare Umka 10:33
Europa Bus Valjevo Popučke 11:29
Europa Bus Beograd Popučke 11:31
Lasta Beograd Popučke 12:19
Lastra Valjevo Popučke 12:32
Europa Bus Beograd Umka 12:46
Lasta Lazarevac Popučke 13:01
Europa Bus Valjevo Umka 13:44
Lastra Lazarevac Popučke 14:22
Europa Bus Beograd Popučke 14:31
Europa Bus Valjevo Popučke 14:44
Lasta Beograd Umka 14:51
Lastra Valjevo Popučke 15:15
Lasta Valjevo Popučke 15:45
Europa Bus Beograd Popučke 16:01
Europa Bus Valjevo Popučke 16:29
Europa Bus Valjevo Popučke 17:58
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.