Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Loznica kod Valjeva (RS)

Loznica bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Beograd Umka 05:53
Lastra Valjevo Lajkovac 06:32
Europa Bus Beograd Lajkovac 08:16
Mega Bus 014 Novi Sad Sremska Kamenica 08:18
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:19
Lastra Valjevo Lajkovac 08:22
Lastra Valjevo Lajkovac 10:02
Europa Bus Beograd Lajkovac 10:16
Europa Bus Divčibare Umka 10:33
Lastra Lazarevac Lajkovac 10:47
Europa Bus Valjevo Lajkovac 11:29
Europa Bus Beograd Lajkovac 11:31
Lastra Valjevo Lajkovac 12:32
Europa Bus Beograd Umka 12:46
Lastra Lazarevac Lajkovac 13:17
Europa Bus Valjevo Umka 13:44
Europa Bus Beograd Lajkovac 14:31
Europa Bus Valjevo Lajkovac 14:44
Europa Bus Beograd Lajkovac 16:01
Europa Bus Valjevo Lajkovac 16:29
Mega Bus 014 Valjevo Sremska Kamenica 17:51
Europa Bus Valjevo Popučke 17:58
Lasta Valjevo Umka 18:12
Lasta Valjevo Lazarevac 18:13
Europa Bus Beograd Lajkovac 18:16
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.