Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

2 - Centar@B - Lukavac kod Valjeva (RS)

Lukavac bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Alko Turs Lajkovac Valjevo 12:03
Lasta Beograd Lajkovac 12:12
Lasta Valjevo Umka 12:15
Europa Bus Beograd Umka 12:41
Lasta Lajkovac Popučke 13:36
Lasta Beograd Umka 13:45
Europa Bus Valjevo Umka 13:49
Lastra Lazarevac Lajkovac 14:14
Europa Bus Beograd Lajkovac 14:26
Lasta Beograd Umka 14:45
Europa Bus Valjevo Lajkovac 14:49
Alko Turs Klinci Valjevo 15:04
Lastra Valjevo Lajkovac 15:22
Lasta Valjevo Lajkovac 15:33
Europa Bus Beograd Lajkovac 15:56
Europa Bus Valjevo Lajkovac 16:34
Lasta Valjevo Lajkovac 17:18
Europa Bus Beograd Lajkovac 18:11
Europa Bus Valjevo Lajkovac 18:49
Lastra Valjevo Lajkovac 19:10
Lasta Valjevo Umka 19:15
Lasta Valjevo Lajkovac 19:33
Lastra Lazarevac Lajkovac 20:29
Europa Bus Valjevo Lajkovac 20:34
Alko Turs Klinci Valjevo 21:04
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.