Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@B - Mala Krsna (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Smederevo Saraorci 14:33
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 14:37
Lasta Velika Plana Krnjevo 15:02
Lasta Velika Plana Krnjevo 15:52
Lasta Smederevo Krnjevo 16:02
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 16:24
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 16:27
Lasta Smederevo Krnjevo 17:02
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 17:32
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 17:52
Lasta Smederevo Krnjevo 18:02
Lasta Miloševac kod Velike Plane Lozovik kod Velike Plane 19:12
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 19:52
Lasta Lozovik kod Velike Plane Saraorci 20:42
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 21:07
Darkom Smederevo Požarevac 06:12
Lasta Smederevo Saraorci 06:18
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 06:27
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 07:05
Lasta Velika Plana Krnjevo 07:12
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 07:55
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 09:25
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 10:37
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 12:32
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 12:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.