Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Mali Beograd (RS)

MAršala Tita 49
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Saobraćaj Žabalj Feketić Bačka Topola 17:26
Lasta Beograd Novi Sad 18:22
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Stari Žednik 19:42
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 06:45
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Stari Žednik 07:42
Lasta Beograd Novi Sad 07:52
Milinović Banja Luka Novi Sad 08:40
Saobraćaj Žabalj Beograd Novi Sad 10:41
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 12:12
Titelprevoz Kula Stari Žednik 12:40
Lasta Kragujevac Beograd 13:22
Saobraćaj Žabalj Feketić Bačka Topola 14:00
Lasta Beograd Novi Sad 15:22
Lasta Beograd Novi Sad 16:22
Saobraćaj Žabalj Feketić Bačka Topola 17:26
Lasta Beograd Novi Sad 18:22
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Stari Žednik 19:42
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.