Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Mali Beograd (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Saobraćaj Žabalj Feketić Bačka Topola 14:00
Bečejprevoz Bečej Bačka Topola 14:15
Lasta Beograd Novi Sad 15:22
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Zobnatica 15:40
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 15:41
Lasta Beograd Novi Sad 16:22
Saobraćaj Žabalj Feketić Bačka Topola 17:26
Subotica Trans Feketić Subotica 17:40
Saobraćaj Žabalj Subotica Bačka Topola 18:29
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Zobnatica 19:40
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Stari Žednik 19:42
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 21:40
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Zobnatica 06:00
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 06:45
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Zobnatica 07:00
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Stari Žednik 07:42
Bečejprevoz Subotica Bačka Topola 07:55
Milinović Banja Luka Novi Sad 08:40
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 09:26
Saobraćaj Žabalj Beograd Novi Sad 10:41
Saobraćaj Žabalj Subotica Bačka Topola 11:04
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 11:26
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 12:12
Titelprevoz Kula Stari Žednik 12:40
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Zobnatica 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.