Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Anče@A - Malošište (RS)

Niška 7
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Pasi Poljana 23:52
Niš ekspres Leskovac Kočane 06:00
Niš ekspres Žitorađa Pasi Poljana 06:32
Niš ekspres Lebane Pasi Poljana 06:52
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 07:44
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 07:53
ASP Jugotrans Leskovac Pasi Poljana 09:02
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 09:22
Niš ekspres Rusna Pasi Poljana 10:23
Niš ekspres Brestovac kod Leskovca Pasi Poljana 10:52
ASP Jugotrans Niš Pasi Poljana 10:58
Niš ekspres Lebane Pasi Poljana 11:22
ASP Jugotrans Leskovac Pasi Poljana 11:32
ASP Jugotrans Niš Pasi Poljana 12:08
Niš ekspres Rusna Pasi Poljana 12:38
ASP Jugotrans Leskovac Pasi Poljana 13:02
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 13:02
Niš ekspres Draškovac Pasi Poljana 13:27
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 13:52
ASP Jugotrans Niš Pasi Poljana 14:08
Niš ekspres Rusna Pasi Poljana 14:38
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 14:58
ASP Jugotrans Niš Pasi Poljana 15:08
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 16:03
Niš ekspres Donji Drenovac Pasi Poljana 16:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.