Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica Maradik - Beška (Krst)@B - Maradik (RS)

R100 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 20:18
Lasta Beograd Novi Sad 21:41
Lasta Subotica Novi Sad 05:31
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:59
Lasta Kanjiža Novi Sad 06:16
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 06:27
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 06:48
Lasta Subotica Novi Sad 07:51
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 07:59
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 08:43
Lasta Sijarinska Banja Beograd 09:04
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 09:13
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 09:18
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:04
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 10:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:32
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 11:03
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 11:07
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 11:18
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:19
Dunavprevoz Bačka Palanka Novi Sad 12:22
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:48
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 13:42
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:09
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.