Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica Maradik - Beška (Krst)@B - Maradik (RS)

Novosadski put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:48
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 13:42
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:09
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 15:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 15:49
Jugoprevoz Kruševac Beograd Zemun (Beograd) 16:02
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 16:18
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 16:46
Dunavprevoz Bač Zemun (Beograd) 16:53
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 16:59
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 18:07
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 18:43
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 19:33
Lasta Novi Sad Zemun (Beograd) 20:11
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 20:18
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 05:31
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:59
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 06:16
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 06:27
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 06:48
Lasta Subotica Beograd 07:51
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 08:43
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 09:13
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 09:18
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:04
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.