Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Srpskih vladara@A - Melenci (RS)

Srpskih vladara 57
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Kikinda Elemir 11:29
El Tra Kikinda Padinska Skela 12:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 13:25
Lasta Beograd Padinska Skela 13:35
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 14:20
El Tra Beograd Padinska Skela 15:15
Banat Trans Beograd Zrenjanin 16:00
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 16:30
Enka Putnički Kanjiža Zrenjanin 16:50
Lasta Beograd Zrenjanin 17:05
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 17:20
El Tra Kikinda Zrenjanin 18:00
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 18:55
Banat Trans Zrenjanin 19:47
El Tra Beograd Padinska Skela 20:25
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 21:50
Banat Trans Zrenjanin Kumane kod Novog Bečeja 05:02
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 05:40
Banat Trans Beograd Zrenjanin 07:00
Banat Trans Novi Bečej Kumane kod Novog Bečeja 07:00
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Zrenjanin 07:30
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 07:40
Lasta Subotica Zrenjanin 08:20
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 08:35
Banat Trans Zrenjanin Kumane kod Novog Bečeja 08:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.