Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Valjevski put@B - Milorci (RS)

Milorci bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Strela Ub Beograd Umka 04:39
Radojević Tours Beograd Umka 05:06
Strela Ub Beograd Umka 05:24
Lasta Beograd Umka 05:34
Lasta Valjevo Umka 06:07
Strela Ub Beograd Obrenovac 06:28
Šampion M&CO Novi Banovci Stubline 06:28
Europa Bus Beograd Umka 06:29
Šampion M&CO Novi Banovci Zvečka 06:44
Strela Ub Ub Umka 07:01
Strela Ub Beograd Umka 07:09
Strela Ub Ub Umka 08:01
Lasta Ljubovija Umka 08:14
Radojević Tours Beograd Umka 08:18
Lasta Beograd Umka 08:34
Strela Ub Ub Umka 09:01
Strela Ub Beograd Umka 09:39
Europa Bus Divčibare Umka 10:00
Strela Ub Beograd Umka 10:39
Lasta Beograd Umka 10:49
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 10:57
Lasta Valjevo Umka 11:37
Radojević Tours Beograd Umka 11:39
Strela Ub Ub Umka 12:01
Strela Ub Beograd Umka 12:09
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.