Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Valjevski put@B - Milorci (RS)

Milorci bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Ub Beograd Umka 10:41
Lasta Beograd Umka 10:49
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 10:57
Lasta Valjevo Umka 11:37
Radojević Tours Beograd Umka 11:39
Strela Ub Beograd Umka 12:09
Europa Bus Valjevo Umka 13:00
Europa Bus Beograd Umka 13:30
Strela Ub Ub Umka 13:31
Lasta Ljubovija Umka 13:59
Strela Ub Beograd Umka 14:09
Lasta Beograd Umka 14:23
Golub Transport 2013 Ub Stubline 14:39
Golub Transport 2013 Zvečka Stubline 15:11
Lasta Beograd Umka 15:23
Strela Ub Ub Umka 15:31
Radojević Tours Beograd Umka 15:49
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 16:17
Strela Ub Beograd Umka 16:19
Šampion M&CO Murgaš Obrenovac 16:31
Lasta Banjani kod Uba Umka 16:49
Strela Ub Ub Umka 17:00
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 18:31
Lasta Valjevo Umka 18:37
Lasta Beograd Umka 18:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.