Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Motel Rtanj@A - Mirovo (RS)

R36 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Beograd Jagodina 05:56
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:52
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 09:44
Bortravel Niš Brestovac kod Bora 10:22
Euro Lin Zaječar Jagodina 11:12
Euro Lin Bor Jagodina 13:49
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:21
Euro Lin Beograd Paraćin 15:33
Euro Lin Beograd Jagodina 16:26
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 16:51
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 17:29
Euro Lin Bor Jagodina 18:34
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:21
Bortravel Bor Kruševac 19:36
Euro Lin Zaječar Beograd 20:13
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 22:30
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:37
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 05:22
Euro Lin Beograd Jagodina 05:56
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:52
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 09:44
Bortravel Niš Brestovac kod Bora 10:22
Euro Lin Zaječar Jagodina 11:12
Euro Lin Bor Jagodina 13:49
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.