Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Mojsinje kod Čačka (RS)

Ibarski put 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 12:00
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 12:17
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 12:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:52
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 13:25
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:00
Lasta Beograd Kraljevo 15:18
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:38
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 16:25
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 16:52
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:58
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:22
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 07:40
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:45
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:47
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 09:00
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:18
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 09:23
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 12:00
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 12:17
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.