Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Mol (RS)

JNA 47A
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Segedin / Szeged Bečej 06:25
Severtrans Senta Senta Ada 06:38
Lasta Kanjiža Novi Sad 08:27
Severtrans Senta Senta Bečej 09:20
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:15
Bečejprevoz Čoka Novi Sad 12:25
Bečejprevoz Senta Ada 13:29
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 14:25
Tisza Volán Segedin / Szeged Horgoš 16:03
Enka Putnički Senta Ada 16:12
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 16:22
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:05
Subotica Trans Subotica Palić 17:12
Lasta Kanjiža Novi Sad 18:57
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 19:14
Lasta Beograd Novi Sad 19:33
Bečejprevoz Čoka Senta 06:18
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 06:19
Molprevoz Ada 06:23
Severtrans Senta Segedin / Szeged Bečej 06:25
Severtrans Senta Segedin / Szeged Horgoš 06:25
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 06:30
Severtrans Senta Senta Ada 06:38
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 06:55
Lasta Kanjiža Novi Sad 08:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.