Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Mol (RS)

JNA 47A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:27
Bečejprevoz Ada Bečej 11:10
Bečejprevoz Ada 12:31
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 12:57
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 13:00
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 13:30
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 14:13
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 14:25
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:12
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 15:45
Subotica Trans Subotica Horgoš 17:12
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 18:57
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 19:02
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 19:15
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 06:19
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 06:30
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:27
Bečejprevoz Ada Bečej 11:10
Bečejprevoz Ada 12:31
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 12:57
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 13:00
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 13:30
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 14:13
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 14:25
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.