Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Mol (RS)

JNA 47A
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Čoka Senta 06:18
Severtrans Senta Segedin Bečej 06:25
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 06:30
Severtrans Senta Senta Ada 06:38
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:27
Severtrans Senta Senta Bečej 09:20
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:15
Bečejprevoz Ada Bečej 11:10
Bečejprevoz Čoka Zemun (Beograd) 12:25
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 13:00
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 13:55
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 14:13
Bečejprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:25
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 15:45
Enka Putnički Senta Ada 16:12
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:05
Subotica Trans Subotica Palić 17:12
Severtrans Senta Senta Ada 17:25
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 18:57
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:33
Bečejprevoz Čoka Senta 06:18
Severtrans Senta Segedin Bečej 06:25
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 06:30
Severtrans Senta Senta Ada 06:38
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.