Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Magacin@B - Murgaš (RS)

Murgaš bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Šampion M&CO Novi Banovci Stubline 06:10
Europa Bus Beograd Umka 06:10
Lasta Valjevo Umka 06:20
Šampion M&CO Novi Banovci Zvečka 06:25
Europa Bus Ub Popučke 07:21
Lasta Beograd Umka 08:18
Lasta Ljubovija Umka 08:29
Mega Bus 014 Novi Sad Šabac 08:33
Europa Bus Ub Popučke 09:46
Europa Bus Valjevo Popučke 09:48
Europa Bus Divčibare Umka 10:20
Lasta Beograd Umka 10:33
Lasta Valjevo Umka 11:50
Europa Bus Beograd Umka 13:08
Europa Bus Valjevo Umka 13:22
Lasta Beograd Umka 14:10
Lasta Ljubovija Umka 14:14
Lasta Valjevo Umka 15:05
Lasta Beograd Umka 15:10
Europa Bus Ub Popučke 16:37
Lasta Beograd Umka 17:30
Mega Bus 014 Valjevo Šabac 17:36
Lasta Valjevo Umka 17:57
Lasta Beograd Umka 18:31
Lasta Valjevo Umka 18:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.