Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Vodovod@B - Nepričava (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lastra Ratkovac kod Lajkovca Slovac 05:51
Lastra Lajkovac Selo Slovac 05:54
Lastra Lajkovac Slovac 05:54
Lastra Valjevo Popučke 06:20
Lastra Lazarevac Popučke 06:44
Lastra Bajevac Slovac 07:09
Alko Turs Klinci Valjevo 07:12
Lasta Valjevo Popučke 07:21
Lastra Valjevo Popučke 08:10
Europa Bus Valjevo Popučke 08:21
Alko Turs Lajkovac Valjevo 09:02
Alko Turs Klinci Valjevo 09:06
Lastra Valjevo Popučke 09:50
Europa Bus Valjevo Popučke 11:21
Lastra Ratkovac kod Lajkovca Slovac 12:07
Alko Turs Lajkovac Valjevo 12:17
Lastra Valjevo Popučke 12:20
Lasta Valjevo Popučke 12:33
Lastra Lajkovac Selo Slovac 12:34
Lastra Lajkovac Slovac 12:34
Lastra Bajevac Slovac 12:46
Europa Bus Valjevo Popučke 13:36
Lastra Ratkovac kod Lajkovca Slovac 13:47
Europa Bus Valjevo Popučke 14:36
Alko Turs Klinci Valjevo 14:51
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.