Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Ćele kula@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Aleksinac 06:44
Niš ekspres Pirot Niška Banja 07:42
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 07:42
Niš ekspres Veliki Krčimir Brzi Brod 08:42
Niš ekspres Pirot Niška Banja 09:27
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 10:12
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 11:57
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:42
Niš ekspres Semče Brzi Brod 14:22
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Nikola Tesla 14:40
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 14:42
Niš ekspres Pirot Niška Banja 15:12
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:27
Niš ekspres Babušnica Aleksinac 15:51
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 16:02
Niš ekspres Nikola Tesla Niška Banja 16:48
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:07
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:02
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 18:37
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 19:36
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 22:12
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 22:42
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 05:42
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 05:51
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 05:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.