Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

EI@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Aleksinac 06:43
Niš ekspres Pirot Niška Banja 07:45
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 07:45
Niš ekspres Veliki Krčimir Brzi Brod 08:45
Niš ekspres Pirot Niška Banja 09:30
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 10:15
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:00
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:45
Niš ekspres Semče Brzi Brod 14:25
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 14:45
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Nikola Tesla 14:45
Niš ekspres Pirot Niška Banja 15:15
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:30
Niš ekspres Babušnica Aleksinac 15:52
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 16:05
Niš ekspres Nikola Tesla Niška Banja 16:45
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:12
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:05
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 18:40
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 19:39
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 22:15
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 05:45
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 05:54
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 05:55
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 06:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.