Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Jastrebac - MIN Kopeks@B - Niš (RS)

Bulevar 12. februara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Brzi Brod 22:32
Niš ekspres Brzi Brod 22:57
Niš ekspres Brzi Brod 23:31
Lasta Leskovik kod Niša Gornji Komren 23:39
Niš ekspres Gornja Trnava kod Niša Vrtište 23:41
Strela Obrenovac Kravlje Vrtište 23:41
Lasta Sečanica Vrtište 04:13
Lasta Hum Gornji Komren 04:24
Niš ekspres Brzi Brod 04:37
Niš ekspres Brzi Brod 05:07
Niš ekspres Brzi Brod 05:29
Lasta Paligrace Vrtište 05:30
Lasta Hum Gornji Komren 05:34
Niš ekspres Mezgraja kod Niša Vrtište 05:39
Niš ekspres Brzi Brod 05:49
Niš ekspres Suvi Do kod Niša 05:52
Niš ekspres Brzi Brod 05:55
Niš ekspres Gornja Trnava kod Niša Vrtište 06:11
Niš ekspres Brzi Brod 06:13
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 06:13
Niš ekspres Brzi Brod 06:15
Lasta Leskovik kod Niša Gornji Komren 06:16
Lasta Hum Gornji Komren 06:24
Niš ekspres Brzi Brod 06:28
Lasta Sečanica Vrtište 06:29
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.