Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@A - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 01:10
Lasta Aleksinac Leskovac 02:33
Lasta Beograd Aleksinac 06:20
Simplon Beograd 07:00
Kavim Jedinstvo Kragujevac Kruševac 07:37
Sigma Tours Požarevac Leskovac 07:40
Lasta Beograd Aleksinac 07:50
Kavim Jedinstvo Beograd Jagodina 08:25
Kavim Jedinstvo Bor Leskovac 08:30
Frenki Komerc Paraćin 09:10
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 09:38
Lasta Beograd Aleksinac 10:25
Niš ekspres Novi Sad Beograd 10:40
Simplon Kolari 10:47
Kavim Jedinstvo Beograd Jagodina 11:15
Niš ekspres Leskovac Aleksinac 13:02
Niš ekspres Sijarinska Banja Malošište 13:17
Kanis Beograd Leskovac 14:25
Niš ekspres Beograd Prokuplje 14:35
Lasta Beograd Aleksinac 15:50
Kavim Jedinstvo Beograd Jagodina 16:20
Kavim Jedinstvo Vranje Kruševac 17:00
Lasta Beograd Aleksinac 17:35
Niš ekspres Beograd Jagodina 17:40
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Jagodina 18:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.