Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 07:35
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 07:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 07:48
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 08:05
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 08:07
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 08:07
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 08:17
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 08:23
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 08:24
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 08:24
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 08:43
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 08:47
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 09:01
Niš ekspres Prolom Banja Aleksinac 09:05
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 09:19
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 09:34
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 09:35
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 09:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 09:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 09:55
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 09:55
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 10:07
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 10:07
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 10:13
Kavim Jedinstvo Vranje Jagodina 10:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.