Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Dimitrija Tucovića 14D
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 23:24
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 23:35
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 23:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 23:38
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 23:38
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 23:58
Kanis Vlasotince Leskovac 00:05
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 00:18
Lasta Prolom Banja Aleksinac 04:05
Kavim Jedinstvo Surdulica 04:22
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 04:23
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 04:49
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 04:54
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 04:55
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:03
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 05:04
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:13
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Međurovo 05:21
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:28
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:33
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:35
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 05:35
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 05:37
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 05:39
Niš ekspres Leskovac Malošište 05:47
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.