Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Dimitrija Tucovića 14D
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 15:35
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 15:42
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:43
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 15:49
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 15:58
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 16:03
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 16:23
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 16:34
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 16:37
Niš ekspres Pasi Poljana Bubanj 16:41
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 16:43
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 17:07
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 17:08
Simplon Lebane Bojnik 17:22
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 17:33
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 17:34
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 17:35
BS Tours Velika Plana Vladičin Han 17:45
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 17:57
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 18:00
SP Adio Gračanica kod Prištine Priština 18:00
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 18:04
Aleks Travel Vitina 18:05
Lasta Kuršumlija Aleksinac 18:05
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 18:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.