Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 12:38
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 12:40
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 12:45
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Prokuplje 12:49
Kavim Jedinstvo Predejane 12:50
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Međurovo 12:51
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:00
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 13:04
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 13:07
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:20
Niš ekspres Bujanovac Jagodina 13:34
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 13:34
Niš ekspres Blace Prokuplje 13:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:40
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:00
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 14:04
Niš ekspres Rusna Belotinac 14:11
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:20
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:40
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 15:04
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 15:04
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:05
Niš ekspres Blace Prokuplje 15:07
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:07
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.