Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Kuršumlija Aleksinac 12:20
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 12:21
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 12:38
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 12:41
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 12:45
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 12:49
Kavim Jedinstvo Predejane 12:50
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Međurovo 12:51
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:01
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 13:04
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:21
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 13:33
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 13:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:41
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:01
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 14:04
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:21
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:41
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 15:03
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 15:04
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:05
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:08
Kavim Jedinstvo Grdelica 15:12
Niš ekspres Leskovac Belotinac 15:17
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.