Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Blace Prokuplje 10:07
Kavim Jedinstvo Vranje Jagodina 10:15
Simplon Leskovac 10:55
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj (9. maj) 11:07
Niš ekspres Kuršumlija Prokuplje 11:07
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 11:47
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 11:50
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 12:07
Lasta Kuršumlija Aleksinac 12:20
Simplon Bus Leskovac 12:35
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 12:38
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Prokuplje 12:49
Kavim Jedinstvo Predejane 12:50
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj (9. maj) 13:07
Niš ekspres Bujanovac Jagodina 13:34
Niš ekspres Blace Prokuplje 13:37
Niš ekspres Rusna Belotinac 14:11
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:05
Niš ekspres Blace Prokuplje 15:07
Niš ekspres Bojnik Belotinac 15:07
Kavim Jedinstvo Grdelica 15:12
Lasta Prokuplje Aleksinac 15:20
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 15:37
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 15:37
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.