Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Dimitrija Tucovića 14D
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 14:15
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:25
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 14:28
Niš ekspres Pasi Poljana Bubanj 14:31
ASP Jugotrans Pukovac Belotinac 14:32
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 14:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:36
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 14:42
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:47
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 14:54
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:58
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 15:04
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 15:05
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:05
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 15:07
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:10
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 15:17
Niš ekspres Leskovac Belotinac 15:17
Lasta Prokuplje Aleksinac 15:20
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:22
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:34
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 15:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 15:38
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 15:42
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.