Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Banjska rampa@B - Niška Banja (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Niš 06:38
Niš ekspres Pirot Niš 07:50
Niš ekspres Pirot Niš 09:35
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 10:20
Jeremić Prevoz Pirot Bela Palanka 10:59
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:05
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:50
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 14:50
Niš ekspres Pirot Niš 15:20
Niš ekspres Babušnica Niš 15:57
Niš ekspres Nikola Tesla Niš 16:40
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:18
Auto Kodeks Pirot Bela Palanka 17:30
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:10
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 19:47
Presto Dimitrovgrad Pirot 20:39
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 22:20
Auto Kodeks Pirot Bela Palanka 22:50
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 05:50
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:02
Auto Kodeks Niš Bela Palanka 06:15
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 06:18
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 06:50
Niš ekspres Pirot Niš 07:50
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 08:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.