Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Banjska rampa@B - Niška Banja (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jeremić Prevoz Pirot Bela Palanka 10:59
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 11:18
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 11:21
Niš ekspres Ravni Do Brzi Brod 11:24
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:05
Niš ekspres Sićevo kod Niša Brzi Brod 12:14
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 12:21
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:50
Niš ekspres Ostrovica kod Niša Brzi Brod 12:51
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 13:20
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 13:21
Niš ekspres Sićevo kod Niša Brzi Brod 13:54
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 14:18
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 14:26
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 14:50
Jeremić Prevoz Klisura kod Bele Palanke Nikola Tesla 14:50
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 15:20
Niš ekspres Ostrovica kod Niša Brzi Brod 15:21
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 15:36
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 15:51
Niš ekspres Babušnica Niš 15:57
Niš ekspres Sićevo kod Niša Brzi Brod 16:04
Niš ekspres Ravni Do Brzi Brod 16:04
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 16:14
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 16:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.