Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Nova Pazova (RS)

Kralja Petra prvog 12
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 15:45
Lasta Stara Pazova 15:48
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 15:53
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 15:57
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 16:07
Lasta Batajnica (beograd) 16:11
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 16:14
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 16:25
Dunavprevoz Bač Zemun (Beograd) 16:26
Lasta Stara Pazova 16:28
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 16:37
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:44
Lasta Batajnica (beograd) 16:46
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 16:55
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 17:07
Lasta Stara Pazova 17:08
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 17:24
Lasta Batajnica (beograd) 17:31
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 17:37
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 17:37
Lasta Stara Pazova 17:48
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 17:50
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 17:52
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 17:54
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.