Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dunav@B - Novi Banovci (RS)

Svetosavska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Stari Banovci 19:16
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 19:29
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 19:38
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 19:40
Lasta Batajnica (beograd) 19:54
Lika Bim Turs Stari Banovci 19:56
Lasta Stari Banovci 20:16
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 21:18
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 21:35
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 23:21
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:35
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 06:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:15
Lasta Batajnica (beograd) 06:19
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 06:41
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Stari Banovci 06:45
Lasta Stari Banovci 06:46
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 06:55
Lasta Belegiš Zemun (Beograd) 07:11
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 07:14
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 07:40
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 07:43
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 07:45
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 08:04
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.