Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dunav@B - Novi Banovci (RS)

Svetosavska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 14:23
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 14:25
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 14:30
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 14:39
Lasta Stari Banovci 14:41
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 14:43
Lasta Batajnica (beograd) 14:44
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 14:55
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 15:01
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 15:13
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:20
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 15:23
Lasta Stari Banovci 15:31
Lasta Surduk Stari Banovci 15:33
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:49
Lasta Stari Banovci Batajnica (Beograd) 16:03
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 16:05
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 16:18
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 16:33
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 16:35
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 16:43
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 16:54
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 17:08
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 17:15
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 17:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.