Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@A - Novi Kneževac (RS)

Karađorđeva 24
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 09:23
Lasta Subotica Zrenjanin 10:04
Subotica Trans Subotica Palić 11:30
Subotica Trans Subotica Palić 12:50
Tisza Volán Senta Horgoš 13:45
Tisza Volán Senta Horgoš 13:45
Tisza Volán Senta Horgoš 13:45
Tisza Volán Senta Horgoš 13:45
Tisza Volán Senta Horgoš 13:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:07
Subotica Trans Bečej Palić 15:20
Lasta Beograd Zrenjanin 15:21
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 16:08
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:55
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:55
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:55
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:55
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:55
Enka Putnički Kanjiža Čoka 17:03
Subotica Trans Subotica Palić 17:50
Subotica Trans Subotica Palić 17:58
Severtrans Senta Senta Čoka 18:34
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:37
Enka Putnički Kanjiža Zrenjanin 18:54
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 19:53
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.