Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@A - Novi Kneževac (RS)

Karađorđeva 24
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Senta Čoka 20:23
Enka Putnički Kanjiža Čoka 20:28
Subotica Trans Subotica Horgoš 20:30
Enka Putnički Kanjiža 21:20
Lasta Beograd Novi Sad 05:07
Subotica Trans Subotica Horgoš 05:50
Severtrans Senta Senta Čoka 05:50
Enka Putnički Novi Sad Bečej 06:22
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 06:31
Severtrans Senta Kanjiža Čoka 06:33
Enka Putnički Senta Čoka 06:50
Enka Putnički Senta Čoka 06:54
Severtrans Senta Senta Čoka 07:05
Enka Putnički Kanjiža Čoka 07:45
Severtrans Senta Senta Čoka 09:19
Lasta Kanjiža Novi Sad 09:23
Lasta Subotica Zrenjanin 10:04
Severtrans Senta Kanjiža Čoka 10:08
Severtrans Senta Novi Sad Senta 11:20
Severtrans Senta Senta Čoka 11:24
Subotica Trans Subotica Horgoš 11:30
Severtrans Senta Kanjiža Čoka 12:33
Enka Putnički Senta Čoka 12:47
Subotica Trans Subotica Horgoš 12:50
Enka Putnički Senta Čoka 12:54
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.