Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Topolice@A - Obrenovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Eurotrans Tours Skela Barič kod Obrenovca 05:34
Strela Ub Ub Umka 06:33
Europa Bus Beograd Umka 06:59
Strela Ub Ub Umka 07:33
Europa Bus Radljevo Umka 07:58
Strela Ub Ub Umka 08:33
Ćira Lux Tours Zvečka Umka 08:49
Ćira Lux Tours Banjani kod Uba Umka 10:08
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 10:22
Europa Bus Kalenić Umka 10:43
Eurotrans Tours Skela Barič kod Obrenovca 10:59
Strela Ub Ub Umka 11:33
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 12:23
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 12:30
Strela Ub Ub Umka 13:03
Ćira Lux Tours Zvečka Umka 13:29
Ćira Lux Tours Zvečka Umka 13:39
Europa Bus Kalenić Umka 13:48
Ćira Lux Tours Zvečka Umka 14:41
Ćira Lux Tours Banjani kod Uba Umka 14:48
Šević Tours Koceljeva Umka 14:52
Eurotrans Tours Skela Barič kod Obrenovca 14:54
Strela Ub Ub Umka 15:03
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 15:13
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 15:42
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.