Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Ostojićevo (RS)

Jugovićeva 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Senta Čoka 05:17
Severtrans Senta Padej Čoka 06:28
Autoprevoz Kikinda Subotica Palić 06:39
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 06:55
Severtrans Senta Senta Čoka 06:58
Molprevoz Senta Čoka 06:58
Lasta Subotica Zrenjanin 09:44
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 10:27
Molprevoz Padej Čoka 12:20
Severtrans Senta Senta Čoka 12:58
Molprevoz Senta Čoka 12:58
Autoprevoz Kikinda Subotica Palić 13:09
Molprevoz Padej Čoka 13:50
Severtrans Senta Padej Čoka 14:28
Lasta Beograd Zrenjanin 15:41
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 16:43
Enka Putnički Kanjiža Zrenjanin 18:30
Molprevoz Padej Čoka 19:00
Molprevoz Padej Čoka 19:50
Severtrans Senta Senta Čoka 21:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.