Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Miloje Zakić@B - Parunovac (RS)

Parunovačka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Sušica kod Kruševca Kapidžija 13:36
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Kapidžija 13:38
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Kapidžija 13:39
Jugoprevoz Kruševac Pasjak kod Kruševca Kruševac 13:46
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Kapidžija 13:52
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Kapidžija 14:39
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 14:40
Jugoprevoz Kruševac Suvaja kod Kruševca Kruševac 14:45
Jugoprevoz Kruševac Gaglovo Kruševac 14:48
Jugoprevoz Kruševac Aleksinac Aleksinački Rudnik 15:04
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Kruševac 15:12
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Kapidžija 15:22
Jugoprevoz Kruševac Rosica Kapidžija 15:27
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Kapidžija 15:38
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Kruševac 15:46
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Kapidžija 15:49
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinac 16:05
Jugoprevoz Kruševac Sušica kod Kruševca Kapidžija 16:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Kruševac 17:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Aleksinački Rudnik 18:10
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Kapidžija 19:22
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Kapidžija 19:38
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Aleksinac 19:40
Jugoprevoz Kruševac Pasjak kod Kruševca 19:46
Jugoprevoz Kruševac Veliki Šiljegovac Kapidžija 19:49
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.