Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Miloje Zakić@B - Parunovac (RS)

Parunovačka bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Globoder Kruševac 14:34
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kapidžija 14:34
Jugoprevoz Kruševac Koševi Kruševac 14:35
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kapidžija 14:37
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Kapidžija 14:39
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 14:40
Jugoprevoz Kruševac Suvaja kod Kruševca Kruševac 14:45
Jugoprevoz Kruševac Gaglovo Kruševac 14:48
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kapidžija 15:01
Jugoprevoz Kruševac Aleksinac Aleksinački Rudnik 15:04
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kapidžija 15:10
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Kruševac 15:12
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Kapidžija 15:22
Jugoprevoz Kruševac Zubovac Kapidžija 15:27
Jugoprevoz Kruševac Zubovac Kapidžija 15:27
Jugoprevoz Kruševac Koševi Kruševac 15:35
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Kapidžija 15:38
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Kruševac 15:46
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Kapidžija 15:49
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinac 16:05
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kapidžija 16:11
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kapidžija 16:14
Jugoprevoz Kruševac Sušica kod Kruševca Kapidžija 16:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kapidžija 16:21
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Pasjak kod Kruševca 16:44
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.