Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Novo groblje - raskrsnica@B - Pasi Poljana (RS)

Vojvode Putnika bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Belotinac 23:44
Niš ekspres Gornja Rasovača Belotinac 23:48
Niš ekspres Žitorađa Belotinac 06:22
Niš ekspres Čapljinac Belotinac 06:43
Niš ekspres Lebane Belotinac 06:44
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 07:44
Niš ekspres Bojnik Belotinac 09:14
Niš ekspres Rusna Belotinac 10:14
Niš ekspres Brestovac kod Leskovca Belotinac 10:42
Niš ekspres Lebane Belotinac 11:12
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 11:27
Niš ekspres Rusna Malošište 12:14
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 12:52
Niš ekspres Draškovac Belotinac 13:19
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 13:42
Niš ekspres Čapljinac Belotinac 13:48
Niš ekspres Rusna Malošište 14:14
Niš ekspres Niš Belotinac 14:17
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 15:54
Niš ekspres Rusna Malošište 15:59
Niš ekspres Donji Drenovac Belotinac 16:04
Niš ekspres Dukat kod Gadžinog Hana Belotinac 16:04
Niš ekspres Žitorađa Belotinac 17:14
Niš ekspres Draškovac Belotinac 17:42
Niš ekspres Žitorađa Belotinac 18:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.