Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Petrovac na Moru (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Fudeks Pančevo Beograd 19:00
Božur Subotica Beograd 19:40
Jadran Ekspres Subotica Beograd 19:40
Trans Jug Pančevo Budva 19:50
Niš ekspres Knjaževac Niš 20:25
Royal Travel Knjaževac Niš 20:25
Niš ekspres Jagodina Kruševac 20:40
Royal Travel Beograd Podgorica 21:35
Lasta Beograd Mladenovac 21:41
Banbus Beograd Čačak 23:00
Jadran Line Herceg Novi Sutomore 04:50
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 05:10
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 05:15
Trans Jug Herceg Novi Lazarevac 05:55
Lasta Herceg Novi Mladenovac 06:04
Trans Jug Herceg Novi Budva 06:25
Fudeks Herceg Novi Beograd 07:00
Niš ekspres Herceg Novi Niš 07:40
Royal Travel Herceg Novi Niš 07:40
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 07:45
Božur Herceg Novi Beograd 08:30
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 08:30
Lasta Kotor Beograd 08:34
Fudeks Pančevo Beograd 19:00
Božur Subotica Beograd 19:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.