Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Petrovac na Moru (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Lazarevac 18:26
Fudeks Pančevo Beograd 19:00
Božur Subotica Beograd 19:40
Trans Jug Pančevo Budva 19:50
Kragujexpress Kragujevac Sutomore 20:00
Niš ekspres Knjaževac Niš 20:25
Royal Travel Knjaževac Niš 20:25
Lasta Čoka Beograd 20:31
Royal Travel Čoka Beograd 20:31
Niš ekspres Jagodina Kruševac 20:40
Lasta Niš Prokuplje 21:05
Trans Jug Beograd Lazarevac 21:25
Royal Travel Beograd Podgorica 21:35
Lasta Beograd Mladenovac 21:41
Lasta Obrenovac Valjevo 21:45
Lasta Beograd Lazarevac 22:01
Lasta Smederevo Kragujevac 22:20
Banbus Beograd Čačak 23:00
Kragujexpress Herceg Novi Sutomore 04:50
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 05:10
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 05:15
Trans Jug Herceg Novi Lazarevac 05:55
Lasta Herceg Novi Mladenovac 06:04
Lasta Herceg Novi Valjevo 06:10
Lasta Ulcinj Lazarevac 06:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.