Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Piroman (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Brović Zvečka 12:42
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 12:49
Strela Ub Ub Umka 13:24
Lasta Ljubovija Umka 13:52
Lasta Trstenica Zvečka 13:58
Europa Bus Kalenić Umka 14:12
Golub Transport 2013 Ub Stubline 14:33
Lasta Valjevo Umka 14:45
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 15:05
Strela Ub Ub Umka 15:24
Lasta Trstenica Zvečka 15:58
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 16:11
Lasta Veprovica (piroman) Zvečka 16:38
Lasta Banjani kod Uba Umka 16:38
Strela Ub Ub Umka 16:53
Lasta Brović Zvečka 16:57
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 17:05
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 17:24
Lasta Valjevo Umka 17:34
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 18:24
Lasta Trstenica Zvečka 18:28
Lasta Valjevo Umka 18:30
Europa Bus Radljevo Umka 18:52
Strela Ub Ub Umka 18:54
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 19:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.