Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Podunavci (RS)

Nikole Tesle bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:39
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:29
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:33
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:48
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:48
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 12:15
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 12:53
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 13:07
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 16:05
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 16:10
Bortravel Vrnjačka Banja Vrnjci 16:22
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:08
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:20
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:40
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 06:08
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 06:12
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 06:35
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:10
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:29
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:37
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 08:57
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:39
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:29
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:33
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.