Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

O@A - Pojate (RS)

Cara Lazara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Ćićevac 22:35
Jugoprevoz Kruševac Lučina Ćićevac 06:35
Jugoprevoz Kruševac Ćićevac 06:50
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Ražnja Ćićevac 06:59
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 08:41
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Ražnja Ćićevac 12:59
Jugoprevoz Kruševac Paraćin Ćićevac 12:59
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Ćićevac 14:31
Jugoprevoz Kruševac Lučina Ćićevac 14:35
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Ćićevac 14:46
Jugoprevoz Kruševac Pločnik kod Ćićevca 15:15
Jugoprevoz Kruševac Vitoševac Ćićevac 16:24
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 18:01
Jugoprevoz Kruševac Paraćin Ćićevac 19:14
Jugoprevoz Kruševac Skorica Ćićevac 19:24
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Ćićevac 20:31
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Ćićevac 22:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.