Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Antonijevića rampa@B - Popučke (RS)

Popučke bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Klanica Valjevo 06:28
Lasta Klanica Valjevo 06:28
Lastra Valjevo Lajkovac 06:43
Europa Bus Ub Gorić kod Valjeva 07:01
Lasta Jovanja Valjevo 07:02
Lasta Balinović Valjevo 07:02
Lasta Beograd Lajkovac 07:10
Alko Turs Klinci Valjevo 07:27
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 07:48
Lastra Lazarevac Lajkovac 08:01
Europa Bus Beograd Lajkovac 08:09
Lastra Valjevo Lajkovac 08:33
Europa Bus Valjevo Lajkovac 08:36
Alko Turs Lajkovac Valjevo 08:46
Alko Turs Klinci Valjevo 09:21
Europa Bus Beograd Lajkovac 10:09
Europa Bus Beograd Lajkovac 11:24
Europa Bus Valjevo Lajkovac 11:36
Alko Turs Lajkovac Valjevo 12:01
Lasta Beograd Lajkovac 12:10
Europa Bus Beograd Umka 12:39
Lastra Valjevo Lajkovac 12:43
Lasta Lazarevac Lajkovac 12:47
Lasta Klanica Valjevo 13:38
Lasta Klanica Valjevo 13:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.