Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Antonijevića rampa@B - Popučke (RS)

Popučke bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Gorić kod Valjeva 20:09
Lastra Lazarevac Lajkovac 20:26
Europa Bus Valjevo Lajkovac 20:36
Europa Bus Lajkovac Gorić kod Valjeva 20:47
Alko Turs Klinci Valjevo 21:06
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 21:24
Lasta Divci kod Valjeva Valjevo 21:28
Europa Bus Valjevo Lajkovac 21:36
Lasta Sedlari Valjevo 21:47
Europa Bus Beograd Lajkovac 05:09
Lasta Divci kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:18
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 05:37
Europa Bus Beograd Umka 05:46
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Gorić kod Valjeva 05:58
Lasta Beograd Lajkovac 06:10
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:21
Lasta Klanica Valjevo 06:28
Lastra Valjevo Lajkovac 06:43
Lasta Valjevo Umka 06:48
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 06:59
Europa Bus Ub Gorić kod Valjeva 07:01
Lasta Jovanja Valjevo 07:02
Lasta Beograd Lajkovac 07:10
Alko Turs Klinci Valjevo 07:27
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 07:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.