Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Antonijevića rampa@B - Popučke (RS)

Popučke bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Valjevo Lajkovac 11:36
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Gorić kod Valjeva 11:58
Alko Turs Lajkovac Valjevo 12:01
Lasta Beograd Lajkovac 12:10
Lasta Valjevo Umka 12:18
Europa Bus Beograd Umka 12:39
Lastra Valjevo Lajkovac 12:43
Lasta Lazarevac Lajkovac 12:47
Lasta Valjevo Lajkovac 12:50
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 12:59
Lasta Lajkovac Gorić kod Valjeva 13:32
Lasta Klanica Valjevo 13:38
Lasta Beograd Umka 13:42
Europa Bus Valjevo Umka 13:51
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 13:51
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Gorić kod Valjeva 14:09
Lastra Lazarevac Lajkovac 14:11
Europa Bus Beograd Lajkovac 14:24
Lasta Beograd Umka 14:42
Lasta Jovanja Valjevo 14:47
Europa Bus Valjevo Lajkovac 14:51
Alko Turs Klinci Valjevo 15:06
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 15:22
Lastra Valjevo Lajkovac 15:25
Lasta Valjevo Umka 15:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.