Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Iverak 1@A - Popučke (RS)

Beogradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Alko Turs Valjevo Mionica 09:45
Lasta Beograd Umka 10:07
Europa Bus Beograd Lajkovac 10:08
Europa Bus Divčibare Umka 10:44
Europa Bus Valjevo Lajkovac 11:37
Lasta Beograd Lajkovac 12:09
Lasta Valjevo Umka 12:19
Europa Bus Beograd Umka 12:38
Alko Turs Ljig Mionica 12:43
Lasta Lazarevac Lajkovac 12:45
Lasta Lajkovac Gorić kod Valjeva 13:30
Lasta Beograd Umka 13:41
Europa Bus Valjevo Umka 13:52
Lastra Lazarevac Lajkovac 14:07
Alko Turs Valjevo Mionica 14:15
Europa Bus Beograd Lajkovac 14:23
Lasta Ljubovija Umka 14:39
Lasta Beograd Umka 14:41
Europa Bus Valjevo Lajkovac 14:52
Alko Turs Ljig Mionica 15:18
Lastra Valjevo Lajkovac 15:32
Lasta Valjevo Lajkovac 15:36
Europa Bus Beograd Lajkovac 15:53
Alko Turs Valjevo Mionica 16:00
Europa Bus Valjevo Lajkovac 16:37
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.