Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Iverak 1@A - Popučke (RS)

Popučke bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Valjevo Lajkovac 19:36
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 19:50
Lasta Donja Bukovica Valjevo 20:02
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Gorić kod Valjeva 20:06
Lasta Beograd Umka 20:07
Lasta Sedlari Valjevo 20:17
Lastra Lazarevac Lajkovac 20:22
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 20:32
Europa Bus Valjevo Lajkovac 20:37
Europa Bus Lajkovac Gorić kod Valjeva 20:44
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 20:47
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 21:17
Europa Bus Beloševac Valjevo 21:18
Lasta Divci kod Valjeva Valjevo 21:23
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 21:26
Europa Bus Valjevo Lajkovac 21:37
Lasta Sedlari Valjevo 21:52
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 23:03
Europa Bus Beloševac Valjevo 05:08
Europa Bus Beograd Lajkovac 05:08
Lasta Divci kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:13
Lasta Babina Luka Gorić kod Valjeva 05:25
Lasta Gornja Grabovica Gorić kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 05:42
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 05:42
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.