Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Iverak 1@A - Popučke (RS)

Beogradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Beloševac Valjevo 05:08
Europa Bus Beograd Lajkovac 05:08
Lasta Beloševac Valjevo 05:08
Lasta Divci kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:13
Lasta Babina Luka Gorić kod Valjeva 05:25
Lasta Gornja Grabovica Gorić kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 05:42
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 05:42
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Gorić kod Valjeva 05:53
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Gorić kod Valjeva 05:56
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 06:02
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 06:02
Alko Turs Valjevo Mionica 06:15
Lasta Klanica Valjevo 06:23
Alko Turs Ljig Mionica 06:28
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 06:30
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 06:30
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 06:32
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 06:32
Lastra Valjevo Lajkovac 06:47
Lasta Valjevo Umka 06:49
Europa Bus Ub Gorić kod Valjeva 06:58
Europa Bus Valjevo Gorić kod Valjeva 06:58
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.