Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Iverak 1@A - Popučke (RS)

Beogradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 12:02
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 12:02
Lasta Sedlari Valjevo 12:17
Lasta Sedlari Valjevo 12:17
Lasta Valjevo Umka 12:19
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 12:32
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 12:32
Europa Bus Beograd Umka 12:38
Alko Turs Ljig Mionica 12:43
Lasta Lazarevac Lajkovac 12:45
Lastra Valjevo Lajkovac 12:47
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 13:02
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 13:02
Europa Bus Beloševac Valjevo 13:03
Lasta Beloševac Valjevo 13:03
Lasta Sedlari Valjevo 13:17
Lasta Sedlari Valjevo 13:17
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 13:32
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 13:32
Lasta Klanica Valjevo 13:33
Europa Bus Valjevo Umka 13:52
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 14:02
Lasta Valjevo Gorić kod Valjeva 14:02
Lastra Lazarevac Lajkovac 14:07
Alko Turs Valjevo Mionica 14:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.